АВТОМАТИЗАЦІЯ НА JAVA ТА PYTHON
background
SDET JavaПідтримка міксу хмарних, мобільних і технологій інтернету речей — це те над чим ми працюємо, і те, що продукує багато цікавих завдань.
Ми створюємо систему автоматизованого тестування, що включає наші кастомні рішення для мобільного тестування, лабораторії з пристроями та багато інших допоміжних інструментів.
Наш стек:
Java + Appium
Java + Appium(основний)
Python
Python
JS
JS
Go
Go
background
SDET Java (Cloud)Наші команди працюють у двох напрямах: тестування хмарних сервісів та тестування інтеграцій сторонніх виробників з внутрішніми IoT-пристроями.

З одного боку, ми автоматизуємо функціональні тести, тести продуктивності та наскрізне тестування з реальними пристроями, з іншого — розробляємо та підтримуємо сторонні емулятори пристроїв, тестування процесу делівері та інструменти тестування.
Крім цього, ми створюємо тестувальний фреймворк для функціональних команд, беремо участь у тестуванні нового функціоналу, розширюємо покриття автоматизованими тестами та допомагаємо з управлінням релізами.
Наш основний стек технологій — це:
Java
Java
Gradle
Gradle
TestNG
TestNG
Jenkins
Jenkins
Terraform
Terraform
AWS
AWS
Python
Python
background
SDET PythonКоманда зосереджена на тестуванні вбудованого програмного та апаратного забезпечення IoT-пристроїв. У наших лабораторіях є понад 500 стендів з пристроями для тестування, які використовуються для функціонального тестування та тестування стабільності. Це дозволяє нам створювати рішення, що гарно масштабуються та підтримуються.
Наші тести відіграють ключову роль у неперервній інтеграції з нічним та приймальним тестуванням релізів. Крім того, фреймворк для автоматизації тестування вбудованого програмного забезпечення використовується для роботи з потоковим відеострімінгом, підключенням до WiFi, оновлення по повітрю тощо.
Наші основні технології — це:
Python 3.7
Python 3.7
Pytest
Pytest
RaspberryPI
RaspberryPI
Linux
Linux
Ansible
Ansible
git/Gerrit
git/Gerrit
Jenkins
Jenkins
wifi-bluetooth
бібліотеки WiFi/Bluetooth
РУЧНЕ ТЕСТУВАННЯ